Proponujemy warsztaty emisji głosu wszystkim, którzy posługują się w swojej pracy dźwiękiem mówionym lub śpiewanym. Przeznaczone są dla osób w każdym wieku. Uczą prawidłowego ułożenia całego narządu mowy, umiejętnego zachowania jego dobrej kondycji przez wiele godzin pracy, naprawienia dysfunkcji poszczególnych części narządu głosu. Warsztaty gwarantują efekt pięknego, wyraźnego i zdrowego prezentowania się na scenie, w radio, na ambonie, w czasie wykładów i codziennej pracy wśród dzieci.
Warsztaty obejmują 45-minutowy wykład z elementami:

Oprócz tego konieczne są co najmniej dwa spotkania 30 min, indywidualne.

Cena pojedynczej lekcji to 70 zł plus 120 zł wykład.

Wymagania do przeprowadzenia warsztatów:

1. Sala mieszcząca grupę zainteresowanych wykładem oraz flipchart;
  2. Mniejsza sala bez dużego pogłosu z pianinem bądź klawiszowym instrumentem elektronicznym (sala powinna być umieszczona tak, aby zajęcia wokalne nie przeszkadzały innym w ich pracy).

W ciągu jednego dnia może odbyć się 10 lekcji półgodzinnych z przerwą półgodzinną w połowie.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w kursie lub zorganizowaniem go w swojej szkole/firmie prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Warsztaty zostaną zorganizowane po zebraniu się grupy, o czym poinformujemy mailowo zainteresowanych.