Adresat: rodzice dzieci w każdym wieku, osoby pracujące z dziećmi, dziadkowie

Każdy rodzic chciałby mieć bliską relację ze swoim dzieckiem. Mieć na niego wpływ, żeby nauczyć tego, co uważa za wartościowe, potrzebne w życiu, a ochronić przed tym, co zagrażające.– ”Mam to w nosie! Nie będę robił tego zadania, to głupie!!!!–  Sam sobie wynieś te śmieci!– Bo on mi zabrał moje rolki! Powiedz mu coś!!!!!!– Nigdy się tego nie nauczę… Jestem głupi…”Nasze córki i synowie całymi dniami, na przemian, każą nam się „odczepić” lub „wołają na ratunek”.

Jak się w tym odnaleźć? Kiedy i jak reagować, żeby wyrośli na samodzielnych, dojrzałych, odpowiedzialnych ludzi? Takich, którzy potrafią czerpać radość z życia i z którymi inni są szczęśliwi.Czy jest na to w ogóle jakiś przepis? I od czego zacząć?

Drodzy Rodzice, mam dobrą wiadomość: są narzędzia, z których można skorzystać budując więź ze swoim dzieckiem. A zacząć trzeba… od siebie.

Zawartość tematyczna kursu:       

Poza samą zawartością kursu cennym elementem edukującym jest również wymiana doświadczeń rodzicielskich/wychowawczych między uczestnikami oraz tzw. praca domowa, czyli praktyczne zastosowanie w domu, w relacji z dzieckiem, nabytych w trakcie zajęć umiejętności.  

Z ankiet uczestników:

Adresat: rodzice

Forma i wymiar czasowy: mini-wykłady; warsztaty – cykl 10 cotygodniowych spotkań po 150 min. (33 godz. treningowych)

Koszt: 600 zł/os. (60 zł. za spotkanie)

Minimalna/maksymalna liczba uczestników: 12-16

Prowadzący: Anna Kucharska – Zygmunt

Jeśli jesteś zainteresowany/-a tymi warsztatami wypełnij poniższą ankietę: