Spodziewasz, spodziewacie się dziecka… i chcecie zapewnić mu dobry start już od pierwszych miesięcy.

Jesteś młoda Mamą, Tatą. Zastanawiasz się jak zadbać o rozwój intelektualny i ruchowy swojego maluszka, niemowlęcia, malutkiego dziecka, które jeszcze nie chodzi do żłobka, przedszkola; które jeszcze w ogóle nie chodzi samodzielnie.

Chcielibyście by Wasze kilkuletnie dziecko grało w przyszłości na instrumencie muzycznym i już teraz chętnie śpiewało.

Dla kogo te zajęcia:
Zajęcia dla dzieci w wieku od 0-2, 2-4, 4-6 lat, rodziców i kobiet w ciąży, w oparciu o metodę prof. E. E. Gordona to zajęcia, na których Twoje Dziecko:

Zajęcia są również znakomitą formą integracji pokoleniowej: dla dzieci, rodziców, dziadków.
Możliwość regularnych zajęć dla naprawdę malutkich dzieci (0-2 lata) i dla ich Rodziców, Dziadków.
Sprawdzona metoda i technika Gordona pozwalająca na stymulację, rozwój intelektualny, muzyczny i ruchowy maleństw poprzez muzykę i ruch.

Jak wyglądają zajęcia: Spotkania trwają 45-50 minut i odbywają się 1-2 razy w tygodniu i są prowadzone przez uczestników kursów gordonowskich w Krakowie

Organizacja i finanse:
Gordonki – zajęcia gordonowskie skierowane są do centrów i domów kultury, filharmonii, itp..
Do zajęć gordonowskich potrzeba niewiele: